Edmar Malbork z innej bajki

KLIENT

Edmar

BRANŻA

Hotel

ROK

2017

Pokoje Hotelowe i Restauracja Edmar to elegancki obiekt usytuowany w malowniczej okolicy na Żuławach Wiślanych, u stóp największego Zamku Średniowiecznego w Europie. Widok z okien hotelu na Malborską twierdzę, wprawi w zachwyt każdego z naszych gości, który znajdzie tu spokój po dłuższej podróży.


Mieliśmy przyjemność zaprojektować i zrealizować stronę WWW będącą wizytówka tego miejsca. Pobocznie powstała również aplikacja mobilna pozwalająca na szybką akceptacje regulaminu przez gości hotelowych.


Edmar
Platforma

W naszym wydaniu

Technologia

Strona została zaimplementowana jako witryna typu OnePage w oparciu o HTML5 i CCS3. System CMS użyty do zarządzania treścią to Bolt CMS dający możliwość szybkiej i prostej edycji treści.

Aplikacja mobilna działająca u Klienta na tablecie przy recepcji napisana została w formie webowej i po wypełnieniu formularza generuje oświadczenie do pliku PDF, który jest zapisywany do bazy MySQL oraz wysyłany niezwłocznie o Klienta na wskazany adres Email.

Edmar

Design

Wizualnie strona jest oparta w głównej mierze o gotowy szablon graficzny, który został zaadaptowany na potrzeby Klienta.

W ramach projektu powstał również logotyp i projekt karty dań zachowujący spójność z portalem.

Edmar
To nie wszystko

Zobacz kolejny projekt

KLIENT

Querco Property

BRANŻA

Nieruchomości

ROK

2018