Alternative Development

KLIENT

Alternative Development

BRANŻA

Nieruchomości

ROK

2018

Alternative Development to liczący się gracz na rynku nieruchości szczególnie w rejonie Trójmiasta. Firma zajmuje się głównie przygotowywaniem nieruchomości pod inwestycje oraz zarządzaniem gotowymi nieruchomościami.Alternative Development
Platforma

W naszym wydaniu

Architektura

Serwis WWW prezentuje odwiedzającym ofertę firmy oraz nieruchomości korzystając z technologii frameworka Bootstrap3.x implementując autorski system reprezentacji nieruchomości na mapie oraz zestaw kalkulatorów inwestycyjnych. Portal posiada również zaplecze do zarządzania nieruchomościami w zakresie prezentacji na portalu. Całość napisano w surowym Laravel oraz AdminLTE jako szablon graficzny.

Portal zintegrowany jest z API NBP typu rest, by periodycznie pobierać i aktualizować stopy procentowe. Ponadto zaplecze posiada bardzo zaawansowany generator ofert z manipulatorem obrazów rastrowych prezentujących nieruchomości.

Alternative Development

Design

Szablon graficzny użyty do wykonania realizacji jest bardzo mocno zmodyfikowany, ponieważ strona posiada w swoim repertuaże bardzo wiele niestandardowych elementów, które na życzenie klienta zaprojektowaliśmy i odwzorowaliśmy.

Alternative Development
To nie wszystko

Zobacz kolejny projekt

KLIENT

DreamClo

BRANŻA

Moda

ROK

2019