7SZMW Szpital z uśmiechem

KLIENT

7SZMW

BRANŻA

Medycyna

ROK

2018

7 Szpital Marynarki Wojennej to jedna z największych placówek medycznych w województwie pomorskich zatrudniający dziesiątki specjalistów i leczący tysiące pacjentów zyskując przy tym ogromny poziom zadowolenia.


Jesteśmy dumni, że mogliśmy dostarczyć stronę WWW będącą wizytówką Szpitala, która zastąpiła nieresponsywny relikt oparty o niewspieraną już wersję Joomla!.


7SZMW
Platforma

W naszym wydaniu

Technologia

System został napisany w języku PHP wykorzystując do tego framework Laravel 5.7. Zintegrowano zapleczowo system Voyager CMS do zarządzania wszystkimi niezbędnymi sekcjami wymagającymi edycji po stronie frontu. Całość komunikuje się przez Eloquent ORM z bazą MySQL co zapewnia stabilnośc ale i prostotę.

Dodatkowo w ramach projektu wykonano stronę BIP (Biuletyn Informacji Publicznej) dla Szpitala - http://www.bip.7szmw.pl/

7SZMW

Design

Wizualnie strona jest oparta w głównej mierze o gotowy szablon graficzny, który został zaadaptowany na potrzeby Klienta.

Z powodu dużej objętości strony pewne elementy graficzne, w tym całe sekcje musiały zostać zaprojektowane i zaimplementowane od podstaw tak by komponować się z resztą portalu.

7SZMW
To nie wszystko

Zobacz kolejny projekt

KLIENT

Torell

BRANŻA

Dystrybutor

ROK

2018