Medconnect praca dla medycyny

KLIENT

Medconnect

BRANŻA

Agencja pracy

ROK

2018

Medreg Sp z o.o. będący właścicielem portalu to jedna z najszybciej rozwijających się międzynarodowych agencji rekrutacyjnych (ang. Human Resources) działających w branży medycznej.


Portal będący przedmiotem naszej współpracy to narzędzie do intensyfikacji procesów biznesowych spółki na łamach Internetu.


Medconnect
Platforma

W naszym wydaniu

Technologia

System posiadający dość spore zaplecze do zarządzania został w pełni popełniony w języku PHP z wykorzystaniem frameworka Laravel 5.6. W wielu miejscach wydajność i funkcjonalność wspierają mechanizmy działające reaktywnie w technologii AJAX.

System posiada integrację z Przelewy24 opartą o REST API co pozwala jego użytkownikom korzystać z usług Just in time. Niezależnym składnikiem dzielącym zasoby na poziomie bazy danych jest CRM napisany jako aplikacja SPA w VueJS wykorzystująca RESTowe API do komunikacji z bazą MySQL.

Medconnect

Design

To co widzimy jako finalny efekt jest już drugą wersją graficzną portalu Medconnect.

Dwukrotnie adaptowano szablon dedykowany dla silnika Wordpress na typowy szablon uniwersalny HTML/CSS oraz wprowadzono szereg autorskich adaptacji i poprawek dotyczących głównie responsywności strony (RWD). Efekt chyba sam się broni?

Medconnect
To nie wszystko

Zobacz kolejny projekt

KLIENT

TOPQ

BRANŻA

Produkcja

ROK

2016