Lern2Train wzmacnia najlepszych

KLIENT

Lern2Train

BRANŻA

Sport

ROK

2018

Learn2Train to brand promujący styl zdrowego życia i pozwalający na operacyjne działanie trenerów i ich podopiecznych w prosty i hierarchiczny sposób.


Aktorami systemu są trenerzy pierwszego i drugiego szczebla mogący się komunikować oraz podopieczni, czyli osoby trenujące i budujące swoją sylwetkę.


Lern2Train
Platforma

W naszym wydaniu

Technologia

System został napisany w języku PHP wykorzystując do tego framework Laravel 5.7. Zintegrowano zapleczowo system Voyager CMS do zarządzania wszystkimi niezbędnymi sekcjami wymagającymi edycji po stronie frontu. Całość komunikuje się przez Eloquent ORM z bazą MySQL co zapewnia stabilność ale i prostotę.

Najważniejsze mechanizmy to tekstowy czat dostępny dla użytkowników oraz mechanizm wymiany plików pdf z planami treningu oraz dietami.

Lern2Train

Design

Wizualnie strona jest oparta w głównej mierze o gotowy szablon graficzny, który został zaadaptowany na potrzeby Klienta.

Daje on stronie nowoczesny wygląd i jest jednocześnie lekki i przejrzysty, co było dla nas ważny z uwagi na istotny udział użytkowników mobilnych.

Lern2Train
To nie wszystko

Zobacz kolejny projekt

KLIENT

Alternative Development

BRANŻA

Nieruchomości

ROK

2018